VELO teams

VELO ZAAL 1

Klasse: 2e klasse 2. Tegenstanders: Competitie: Oliveo 1, Westlandia 2, DSVP 1, Nootdorp 1, Mazzel Stars 2, Tutor 3, Tutor 4, PGS/Vogel 1, Sevenstars 1, RKAVV 1, zvv Den Haag 5, Zvv Den Haag 6, Schipluiden 1, Stanga 4. Beker: Westlandia 3.

VELO ZAAL 2

Klasse: 5e klasse 5. Tegenstanders: Competitie: MSV ’71 3, Honselersdijk 4, Delft 1,Westlandia 4, Exact 1, Tutor 8, Vitesse Delft 2, SEP 1, CWO 1, WICO 3, DVC 1, SV Madestein 1. Beker: Honselersdijk 3

VELO ZAAL 3

Klasse: 5e klasse 6. Tegenstanders: Competitie: TOGB 4, RKDEO 6, Oliveo 4, DSVP 3, RKAVV 4, RKAVV 5, Mazzel Stars 5, Tutor 9, Vitesse Delft 3, SEV 4, ADIO 2, ASW 12, Stanga 10. Beker: RKDEO 7

VELO ZAAL 4

Klasse: 5e klasse 7. Tegenstanders: Competitie: MSV ’71 3, TOGB 5, Blijdorp 2, Delft 3, Delft 2, RKDEO 7, Exact 2, WICO 4, HBSS 7, MVV ’27 6, HBSS 6, AGE-GGK 6. Beker: RKDEO 5

VELO ZAAL 5

Klasse: 5e klasse 10. Tegenstanders: Competitie: Mazzel Stars 6, ADIO 3, Semper Altius 3, Tutor 10, Loosduinen 1, Wateringse Veld/GONA 2, zvv Den Haag 16, zvv Den Haag 18, RKAVV 6, RKAVV 7, Stanga 11, sv Madestein 2. Beker: Honselersdijk 4

VELO 1

Klasse: 1e klasse B. Tegenstanders: Competitie: BMT, FC Boshuizen, DVV Delft, Den Hoorn, vv Hoogland, Kocatepe, Olympia, Poortugaal, Nieuwerkerk, RVC '33, Spartaan '20, Unitas en VOC. Beker: Honselersdijk, GDA (zon) en Westlandia Zat.

VELO 2

Klasse: Res. 1e klasse A. Tegenstanders: Competitie: Esto 2, HVV 2, Stompwijk 2, DHC 2, Wippolder 2, Den Hoorn 2, SJC 3, GDA 2, Concordia 3, Teylingen 2, Groeneweg 2, WIK 2, Quick 3. Beker:

VELO 3

Klasse: Res. 1e klasse A. Tegenstanders: Competitie: Quick 3, Stompwijk 2, Concordia 3, VUC 2, Foreholte 2, FC Boshuizen 2, GDA 2, Wilhelmus 2, DOSR 2, Teylingen 2, RKDEO 2, HVV 2, Laakkwartier 3. Beker: Excelsior '20 2, VFC 2, Poortugaal 2;

VELO 4

Klasse: Res. 2e klasse C. Tegenstanders: Competitie: Full Speed 2, VUC 4, Delft 3, HBS 3, Quick 5, GSC Esdo 2, WIK 2, WateringseVeld/GONA 2, BMT 3, Den Hoorn 3. Beker: Wanica Star 2, BMT 2, WIK 3;

VELO 5

Klasse: Res. 3e klasse D. Tegenstanders: Competitie: TAC'90 2, VCS 2, Delfia 3, Erasmus 3, Full Speed 5, Wanica Star 2, GSC Esdo 5, Escamp hsv 3, SV Madestein 2, GDA 3, HMC 2. Beker: REMO 2, Wateringse Veld/GONA 2, Den Hoorn 4;

VELO 6

Klasse: Res. 4e klasse 2. Tegenstanders: Competitie: Graaf WII VAC 4, De Ster 2, VUC 5, DoCoS 1, RKDEO 6, Oliveo 5, DSO 1, HBS 5, Bernardus 3, Oosterheem 1, Leidschenveen 2. Beker: Escamp hsv 4, Semper Altius 1, SJZ 3;

VELO 7

Klasse: Res. 4e klasse 4. Tegenstanders: Competitie: Taurus 3, RKDEO 7, DHC 3, Leidschenveen 3, DWO 1, TOGB 6, Ouwe Schoen 2, Wilhelmus 6, HDV 3, HBS 9, Zoetermeer 6. Beker: Blijdorp 3, Delfia 4, Kethel Spaland 3;

VELO 8

Klasse: Res. 4e klasse 8. Tegenstanders: Competitie: Blijdorp 2, Oliveo 6, HBS 7, Delfia 4, Kethel Spaland 2, BMT 5, Taurus 2, Semper Altius 1, Ouwe Schoen 3, VFC 4, CWO 1. Beker: BMT 4, GOL Sport 2, De Ster 2;

VELO ZA 1

Klasse: 3e klasse B. Tegenstanders: Competitie: Ariston '80, Duindorp SV, GDA, KMD, LYRA, MSV '71, MVV '27, Maasdijk, Naaldwijk, Quick Steps, Schipluiden, SC Monster, Verburch. Beker: Haagse Hout, Oliveo en Hercules.

VELO ZA 2

Klasse: Res. 4e klasse 7. Tegenstanders: Competitie: TAC '90 2, Westlandia 5, Wanica Star 2, LYRA 6, Semper Altius 4, Oosterheem 4, FC 's-Gravenzande 8, Wilhelmus 2, WIK 1, Erasmus 3, FC 's-Gravenzande 7. Beker: PGS/Vogel 2, SC Monster 5, Te Werve 2

VELO ZA 3

Klasse: 4e klasse 8. Tegenstanders: Competitie: Die Haghe 3, Hercules 2, GDA 3, Loosduinen 3, RAS 2, PGS/Vogel 2, Westlandia 6, Duindorp sv 2, Houtwijk sv 2, GSC/ESDO 2, SV Madestein 2. Beker: KMD 3, Semper Altius 4, Vredenburch 2

VELO ZA 4

Klasse: 5e klasse 3. Tegenstanders: Competitie: ARC 8, Voorschoten ’97 9, Ariston ’80 4, DWO 4, SJZ 1, DSO 7, DSVP 5, Forum Sport 4, Oosterheem 6, VUC 1, KSD-Marine 3. Beker: Die Haghe 6, GDA 4, PGS/Vogel 3;

VELO ZA 5

Klasse: 5e klasse 9. Tegenstanders: Competitie: Die Haghe 4, Naaldwijk 4, MSV'71 4, MVV ’27 5, Honselersdijk 5, Maasdijk 4, Schipluiden 4, Westlandia 7, Quintus 3, HVC'10 4, FC ’s-Gravenzande 9 Beker: DUNO 3, RKAVV 2, Vredenburch 3;

VELO ZA 6

Klasse: 5e klasse 8. Tegenstanders: Competitie: DUNO 3, KMD 4, Den Haghe 5, RAS 3, PGS/Vogel 3, TAC'90 3, Scheveningen 4, HVC ’10 5, GDA 5, Westlandia 8, SC Monster 6. Beker: Quintus 3, Schipluiden 5, TAC '90 4;

VELO ZA 7

Klasse: 5e klasse 7. Tegenstanders: Competitie: Die Haghe 6, TAC '90 4, Scheveningen 5, DSO 8, DSVP 6, DVC 3, Vredenburch 3, VUC 2, Oliveo 2, KSD-Marine 4, Ariston ’90 5. Beker: FC 's-Gravenzande 9, HVC '10 6, SC Monster 6;

VELO ZA 8

Klasse: . Tegenstanders:

VELO ZA 9

Klasse: 7e klasse 10. Tegenstanders: Competitie: Honselersdijk 8, KMD 6, FC 's-Gravenzande 14, LYRA 10, Schipluiden 7, Verburch 5, Vitesse Delft 5, Westlandia 11, SC Monster 10, sv Madestein 3, TAC ’90 6. Beker: KMD 5, RKAVV 4, Wippolder 1;

VELO ZA 10

Klasse: 8e klasse 10. Tegenstanders: Competitie: Honselersdijk 9, KMD 8, LYRA 13, LYRA 11, Verburch 6, VELO 8, Maasdijk 6, VDL 7, MVV ‘27 10, Westlandia 12, Excelsior Maassluis 6. Beker: Duindorp SV 3, SEV 10, VUC 4;

VELO < 23

Klasse: . Tegenstanders: A-team: HBS, RKAVV, Forum Sport, SEV en FC 's-Gravenzande, B-team: Oliveo, Wilhelmus, LYRA, RKDEO, Schipluiden, Full Speed, SEP.

VELO 7x7 1

Klasse: . Tegenstanders:

VELO 7x7 2

Klasse: . Tegenstanders:

VELO 7x7 3

Klasse: . Tegenstanders:

VELO 7x7 4

Klasse: . Tegenstanders:

VELO 7x7 Da

Klasse: . Tegenstanders:

VELO VR 1

Klasse: 4e klasse C. Tegenstanders: Competitie: MVV ’27 VR 1, Zwaluwen VR 1, KMD VR 1, Naaldwijk VR 1, SC Monster VR 2, Den Hoorn VR 1, LYRA VR 2, HVC’10 VR 1, Excelsior M. VR 1, Westlandia VR 1, Maasdijk VR 2. Beker: Botlek VR 2, Simonshaven VR 1, Kethel Spaland VR 2.

VELO JO19-1

Klasse: 2e divisie B. Tegenstanders: Alphense Boys, Quick, De Treffers, Excelsior M., FC Dordrecht, Baronie, Spartaan '20, Forum Sport, Westlandia, Alexandria '66, MVV.

VELO JO19-2

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO19-3

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO19-4

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO19-5

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO19-6

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO17-1

Klasse: 3e divisie B. Tegenstanders: Alphense Boys, UVS, FC 's-Gravenzande, Excelsior M., ARC, Brielle, Hoofddorp sv, Kloetinge, Baronie, Forum Sport, DHC.

VELO JO17-2

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO17-3

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO17-4

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO17-5

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO17-6

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO15-1

Klasse: 3e divisie B. Tegenstanders: Quick Boys, Capelle. FC 's-Gravenzande, VVSB, TOGB, Excelsior M., Voorschoten '97, Laakkwartier, DSO, HVV, Jodan Boys.

VELO JO15-2

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO15-3

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO15-4

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO15-5

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO15-6

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO15-7

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO15-8

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO13-1

Klasse: Hoofdklasse D. Tegenstanders: RKDEO, FC 's-Gravenzande, Excelsior M., Concordia, Spartaan '20, Verburch, Den Hoorn, GSC ESDO, Westlandia, LYRA, SVV.

VELO JO13-2

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO13-3

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO13-4

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO13-5

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO13-6

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO13-7

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO13-8

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO11-1

Klasse: Hoofdklasse 1. Tegenstanders: Bekerpoule 1-05: Quick, GDA, FS 's-Gravenzande, HBS, Scheveningen, Haaglandia/Winston, Verburch. Competitie, hoofdklasse 1: DSO, FC 's-Gravenzande, Forum Sport, HVV, Katwijk, Quick Boys, RCL, Voorschoten '97 en Wilhelmus.

VELO JO11-2

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO11-3

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO11-4

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO11-5

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO11-6

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO11-7

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO11-8

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO11-9

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO11-10

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO11-11

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO11-12

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO10-1

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO10-2

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO9-1

Klasse: Groep 1-05. Tegenstanders: Bekerpoule: SC Monster, FS 's-Gravenzande, HBS, KMD, Verburch, Westlandia, LYRA.

VELO JO9-2

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO9-3

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO9-4

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO9-5

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO9-6

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO9-7

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO9-8

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO9-9

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO9-10

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO9-13

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO9-11

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO9-12

Klasse: . Tegenstanders:

VELO Minigroep 1

Klasse: . Tegenstanders:

VELO Minigroep 2

Klasse: . Tegenstanders:

VELO MO19-1

Klasse: . Tegenstanders:

VELO Minigroep 3

Klasse: . Tegenstanders:

VELO MO17-1

Klasse: . Tegenstanders:

VELO MO15-1

Klasse: . Tegenstanders:

VELO MO15-2

Klasse: . Tegenstanders:

VELO MO13-1

Klasse: . Tegenstanders:

VELO MO11-1

Klasse: . Tegenstanders:

VELO MO9-1

Klasse: . Tegenstanders:

VELO G1

Klasse: . Tegenstanders: