Indeling jeugdteams 2017-2018 update 1

08 juli 2017

Update 1: wijzigingen in de JO6, JO17-5, JO19-3 en JO19-5

Indeling jeugdteams 2017-2018

De zomervakantie is in aantocht en dus zitten alle voetballer(tje)s samen met hun ouders vol smart te wachten op de teamindeling. Ook voor het seizoen 2017/2018 zijn weer vele vrijwilligers in touw geweest om deze teamindeling voor elkaar te krijgen.

Hoe komt de teamindeling tot stand?

Gedurende een groot deel van het seizoen 2016-2017 zijn de hoofdleiders, interne scouts, leiders en trainers bezig geweest met de teamindeling voor het seizoen 2017-2018. Het streven naar gelijkwaardige niveaus binnen de teams is hierbij voor VELO een uitgangspunt omdat dit ten goede komt aan de ontwikkeling van de kinderen. De hiervoor genoemde vrijwilligers hebben (op basis van wedstrijden, trainingen, scoutingsformulieren en overleggen) iedereen beoordeeld en getracht op zijn/haar niveau in te delen zodat elke jeugdspeler niet een heel seizoen op zijn/haar tenen hoeft te gaan lopen of juist niet voldoende wordt uitgedaagd omdat hij/zij onvoldoende weerstand krijgt. Bij het indelen van de teams wordt er dus niet over 1 nacht ijs gegaan.

Doen wij alles goed?

Nee, vast niet. Er zullen zeker ‘fouten’ gemaakt worden. Je zult begrijpen dat, wanneer 800 jeugdspelers beoordeeld worden door tientallen vrijwilligers, dit resulteert in een groot aantal meningen.

De hoofdleiders van de verschillende leeftijdsgroepen staan open voor het bespreken van bijzondere omstandigheden die tot de conclusie zouden kunnen leiden dat de indeling in zeer beperkte mate aangepast kan worden. Echter verzoeken we je om niet met de hoofdleiders of andere vrijwilligers in discussie te gaan over de kwaliteit van je zoon/dochter aangezien zijn/haar kwaliteit door meerdere vrijwilligers reeds is beoordeeld.

Teamindeling 2017/2018

Indeling Mini F:

Mini F1 (JO7): Mohammed Azahriou - Denne Mureau - Mart Valk - Vincent v.d. Steen - Cas Maas - Dylano Voeten - Lars v. Gameren - Kaspar de Jonge - Roef v.d. Knaap - Nick Kuijpers - Cas v.d. Berg - Mees v.d. Wal - Gianni v.d. Nieuwenhuijsen - Ayaz Bagci - Milan v.d. Helm - Nick v. Santen - Julian Westerduin - Ruben v. Egmond - Zeno v.d. Plaats - Bing Taverne - Joshua de la Combé - Tom Dobbe - Robin Vogelaar - Bruce v. Dijk - Dean v. Dijk - Roël Henson - Leena Mohamed - Tijn v. Gasteren - Rocco Marzolla - Giovanni v.d. Weg - Dyse v.d. Hulst - Siem Barendse - Cas Jansen

Mini F2 (JO6): Ahmad Mustafa Mahmoud - Twan Nederpelt - Jens Bakker - Jelle Govers - Jace Swaneveld - Sem v. Densen - Thijs Kooter - Jesse Hoogerwerf - Kay Devilee - Mick Buytelaar - Xander Bouwmeester - Julian Waterreus - Silvan Nederpel - Jens Volkering - Devin Crijns - Julian Thakoer - Stan Beun - Driss Aissati - Mette van Beukering - Jace Swaneveld - Toby Luiten - Faris Chaoui - Nick Zwartjes - Chayenne van Rossem - Scott Bachnoe - Dani van den Nieuwenhuijsen - Benjamin van Dijk

Indeling JO8:

De trainers (vaders en/of moeders van de spelers) zullen onder begeleiding van trainerscoördinator Geert Gardien (hij zal de training voorbereiden en de trainers assisteren) de training verzorgen voor deze kinderen.

JO8-2: Amin Baouch - Tijn v.d. Bulck - Lars van Egmond - Ids v.d. Knaap - Boyd Korsuize - Sem Schooneman - Stijn Snelleman - Rico Zwinkels

JO8-3: Lenn Arkensteijn - Fatih Aykanat - Kerem Celik - Roan Crijns - Jaivy Kames - Julian Keeldar - Isah Spaans - Jordy Verbarendse

JO8-4: Tim Barten - Anir Baytar - Nathan Bidjai - Haohan Chen - Tony Magnin - Walid Mustafa Mahmoud - Keano Notting - Janneke van Zundert

Indeling JO9:

De trainers (vaders en/of moeders van de spelers) zullen onder begeleiding van trainerscoördinator Geert Gardien (hij zal de training voorbereiden en de trainers assisteren) de training verzorgen voor deze kinderen.

JO9-3: bestaat uit de beste spelers van de JO8. Zij zitten in de JO8 selectie.

JO9-4: Hidde Bos - Julian Evenblij - Jens Grasmeijer - Yannick Groos - Sven Guth - Luuk Jansen - Sem Veerkamp. Dit team wordt aangevuld met een speler die afvalt uit de selectie.

JO9-5: Yusuf Ayyildiz - Eddie vd Bos - Shane den Elzen - Dylano Heins - Fleur Holtzer - Matz Prins - Brent Strijers - Ivar van Zundert

JO9-6: Ilyas Achahboun - Mikael Alfrink - Isaiah Bosari - Mees Dors - Kian Frelink - Sven van Luipen - Nick Paalvast - Dane van Winden

JO9-7: Beau Bentvelsen - Adam El Boulahiani - Soufiane Chaoui - Jayden de Groot - Adam Lamnadi - Wessel Nederpelt - Louie Rolink - Krystian Skybinski

Indeling JO11:

De trainers (vaders en/of moeders van de spelers) zullen onder begeleiding van trainerscoördinator Peter de Jongh (hij zal de training voorbereiden en de trainers assisteren) de training verzorgen voor deze kinderen.

JO11-4: Donny Janse - Horatio Pabst - Bradley Pronk - Yermain Stoop - Tom Valk - Christopher v.d. Voort - Santi Wagemakers - Diego Zaat - Yasir Zurel-Stan v.d. Valk 

JO11-5: Abdelilah Choukoud - Rafael Mahadewsing - Stef v. Marrewijk - Ties v. Rijswijk - Quinten Schot - Gio Verhulst - Per Wahl - Arda Yüngül - Dara Yüngül

JO11-6: Dylan v.d. Burg - Lorenzo Dossantos - Djoy v.d. Ende - Jim v. Geffen - Valentijn Groenewegen - Gino Noordermeer - Delano Onings - Clark Schulte - Brett Vogels

JO11-7: Rick Bruijn - Tim Gilhuis - Pepijn v. Heijningen - Tim Huijsdens - Daan Huitema - Jayden de Jongh - Lorenzo de Koning - Tygo Kruger - Sebastiaan Olierook

JO11-8: Bram v.d. Burg - Roel Bodegom - Ramon Hartman - Luuk Helleman - Renzo Klein - Ruhaan Sewgobind - Julian Vermeulen - Jurre Vis - Adam el Yousfi

JO11-9: Tin Blankert - Milan Dijkshoorn - Ali Karaca - Hatim Nefari - Sven v. Rijswijk - Emre Salman - Max Tijssen - Finn v. Zundert - Kevin Papa

JO11-10: Stijn Aalbers - Amine Boukaddache - Mohamed El Boulahiani - Robbin Dong - Luke v.d. Helm - Nick Hofstede - Anish Mahadew - Djaino Sandiman - Dylano Baak

JO11-3: Akram Afannoua - Amare Does - Ilyas Demir - Mischa de Groot - Quinn Peeters - Rushil Ramdas - Quinten van Rooden - Thijs v. Tongeren - Jerome t Zand. Dit team zou ingedeeld worden als JO11-11, maar door verschuivingen binnen de KNVB is dit team ingeschreven als JO11-3. Zij gaan echter wel in een poule worden ingedeeld op hun eigen niveau.

Indeling JO13:

De trainers (vaders en/of moeders van de spelers) zullen onder begeleiding van trainerscoördinator André Bakker (hij zal de training voorbereiden en de trainers assisteren) de training verzorgen voor deze kinderen.

JO13-3: Siep Doeleman - Nick Bertina - Dean van der Helm - Dylan Wirodikromo - Quinn van der Loos - Vincent Blonk - Matthew Driel - Ryan van der Burg - Finn van Rijswijk - Jazzley van Vianen - aangevuld met 5 spelers die nog afvallen uit de selectie

JO13-4: Tim van de Velde - Toon Brabander - Bob Hendriks - Luuk van Spronsen - Yassir Moniri - Sem van Mil - Kaelin Halle - Koen van Leeuwen - Mitchell van Swol - Thomasso Pittana - Danian Otten - Romano Otten - Lau Brabander - Fabio Strik - Quinten de Jongh

JO13-5: Stan van Assen - Andy Knetemann - Matt van Os - Neil van der Walle - Quinten Maat - Daan van der Meer - Roy Scheffers - Ceyhun Binici - Gijs Verbaan - Yannick Weber - Cas van der Toorn - Kay Vermaat - Jesper Diependaal - Ryan Rampersad - Dylan van Roon

JO13-6: Thijs de Graaf - Kalin van der Meer - Arda Aydin - Rob Kouwenhoven - Matthijs Aussems - Bob Koelemij - Marouane Yildiz - Abenezer Bayu - Daan Helleman - Buick van Ruijven - Pim de Boer - Bennie Lipman - Jamie v.d. Arend - Luuk v.d. Winden - Baran Soysal

JO13-7: Ad van Mil - Joost Zuiderwijk - Julius Buijs - Eva Buijs - Tobias Verbeek - Joshua Imamkhan - Hidde Touwen - Lucas Baas - Thijmen van Haaren - Igor Matusz - Soufyan Imarouen - Otto Dijkstra - Axel Rieken - Mert Kirac

JO13-8: Ferdi Celik - Sam Edelenbos - Oubayd del Jarrari - Merdan Kirac - Yuri van Rooden - Daan Schroevers - Salim Achbahhoun - Shaliq Adli - Daan Keijzer - Vince van der Knaap - Danilo van Rijs - Sam Davidse - Theo Verwoerd - Dani Verwoerd - Ayaan Abdin

Indeling JO15:

Het betreft VOORLOPIGE indelingen. Gedurende de eerste trainingen en wedstrijden kunnen nog wijzigingen worden doorgevoerd i.v.m. kwaliteit, inzet en andere overwegingen. Aan de JO15-3 en 4 teams zullen nog 2 spelers en 1 keeper uit de JO15-1 en 2 teams worden toegevoegd gedurende de eerste weken trainingen en wedstrijden. Vanuit het JO15-5/6/7 teams zullen mogelijk nog 2 spelers worden geselecteerd voor JO15-4 gedurende de eerste trainingen en wedstrijden.
Voor wat betreft de leiders en trainers hebben we voor JO15-1 t/m JO15-6 intussen een basis, de komende weken aan te vullen en voor JO15-7 zal een beroep worden gedaan op ouders om 2 leiders en 2 trainers beschikbaar te krijgen vóór de start van het nieuwe seizoen.

JO15-3 en 4: Jurek Engelsma - Lorenzo Gelauf - Karan Kalloe - Tibe v. Olst - Thijs Duijnisveld - Maurits Boerboom - Moatamid Tahiri - Dave v. Voorthuizen - Eloy v. Dijk - Arie Brabander - Max Burger - Sem Steinmetz - Niek Burgwal - Jayden Kramer - Thimo Pakkert - Anouar Ben Aissa - Sem Spaans - Martijn Benoist - Sid Blankert - Joey v.d. Dobbelsteen - Wesley Dong - Kevin Duijvesteijn - Kevin Hinsen - Olivier Klein - Liam Tap

JO15-5: Nick v. Veenendaal - Ghufran Tahiri - Bart Hofstede - Julian Alberti - Casper Maranus - Danny Bellekom - Marc v.d. Heuvel - Bart v. Delden - Quincy Justiana - Kees de Raaf - Nadir Bairoune - Storm v.d. Wilk - Kyle Davidse - Yunus Emre Bagci - Kevin Mordeniz - Jake Zuiderwijk - Ian Oort

JO15-6: Binck Tammer - Fabio Pittana - Casper Arkestein - Lars Valk - Lars Bruijn - Bas Looman - Milan v.d. Zwan - Matthijs Kuijpers - Twan Scheffers - Lars de Jong - Wessel Hanjoel - Thijs Buijs - Kirsten Boogerman - Jeroen Kaan - Kylian Jonker

JO15-7: Jesse de Bakker - Thijs de Bakker - Faruk Agiram - Aman Jitbahadoer - Ruben v. Elswijk - Stefan Boiten - Jens Veerkamp - Alec v. Vianen - Nero v. Heel - Dilano Rahim - Tom v. Veenendaal - Imre Schrader - Radithya Dasopang - Anthony Ramsaran - Sander v. Wissen - Tim v. Wissen

Indeling JO17:

JO17-3: Ruben Buijs - Gerben Fidom - Wessel Ploeg - Mick Graves - Sander Klopmeijer - Ryan Korsuize - Jort v. Olst - Jason Poelman - Wessel Schouw - Lars v. Winden - Duco v.d. Zwan - aangevuld met 2 spelers uit de selectie

JO17-4: Daniél Benoist - Yvo Krijger - Deejay Reijsbergen - Marc v. Rijswijk - Dimitri Slippens - Julian Slippens - Joshua v.d Wetering - Sem de Bakker - Lucas de Kievit - Casper Koelemij - Thom v. Raam - Xander Vis - Yassin Ghafoer - Remi Duijndam - Sietse Fidom - Elisa Meinema

JO17-5: Tim Hendriks - Ruben v.d. Ende - Rens Esmeijer - Stijn Gerritse - Frank v.d. Hoeven - Gerard v. Kordelaar - Rick v. Leeuwen - Ticho Magnée - Lejo v. Mil - Dylan Minnema - Mitch v.d. Stap - Thomas Vodegel - Kevin Jansen - Niels Nederpelt

JO17-6: Reangelo Kinburn - Bart v. Leeuwen - Jelle Tap - Bart Zwinkels - Justin Zwinkels - Wouter Alblas - Kobus Ras - Beau Seriese - Remy Somai - Bram v.d. Velde - Martijn v.d. Ven - Remco de Vos

JO17-7: Divano Bernard - Nathan Feenstra - Nick Frietman - Jasper Hendriks - Fabio Kortekaas - Kenzo Muller - Sven Ros - Lars Vogels - Robin Votel - Jeremy van Wijk - Timo v. Zuylen - Kevin van der Zwan

Indeling JO19:

JO19-3: Kevin Bellekom - Danny Gielbert - Dion Groenewoud - Jan Ekke van Gulik - Jesse de Jong - Joey Mientjes - Dyce Sprinkhuyzen - Lorenzo de Zwaan - Timber de Jong - Dante Wagemakers - Merkt Ozturk - Mike van Marrewijk - Cedric Bussemaker - Coen v. Zuylen

JO19-4: Jeffrey Buis - Brent v. Croonenburg - Kas v. Holstein - Merlijn Hunik - Robin Junier - Sem v. Kester - Daan Krijger - Brett de Leede - Merijn v. Niel - Jelmer Ploeg - Tom Toutenburg - Stan Wulfinghoff - Jasper Witteman - Max Walther

JO19-5: Stefan v. Aalst - Delano Francisco - Remon v. Gaalen - Sam de Haan - Kevin Jansen - Anders Lörtzer - Xander Magnée - Max v. Oord - Quinten Pronk - Nino Seriese - Niels Wagenaar - Dwight v. Weert - Quin de Maat - Roel Verhulst

Indeling meisjes:

JO9-8 MF: Aimee v. Wijk - Isa Korst - Kim van Dijk - Leena Mohamed - Loïs Winterkamp - Nessa Ilbrink - Sharifa Jibriel - Shreya Ramdas

MO13-1: Aleksandra Stapor - Amisha van Appeldorn - Elize van der Heijden - Gaby Terlouw - Hiba Lamnadi - Jasmijn Zuurendonk - Liefke Blom - Lilly van der Werff - Milou van der Toorn - Puck Berens - Romy Maal - Shurnaily Bernadina - suraya Sardjoepersad - Vanity-Jane Vrutaal

MO15-1: Annabel de Vos klootwijk - Anouk Lugthart - Chelsea Bordewijk - Dani Kortekaas - Elize Lanza - Esmee Grijzen - Firdaouss Salim - Frances Rijssen - Lisanne Stelma - Louise v. Dam - Maaike Stoffels - Mackenzie Zwarts - Merel Dinis Pina - Mijke Lugthart - Tara Bholai

MO19-1: Chiara Mieloo - Chiara Untersamberger - Esmee de Vos - Fabianne Vogel - Ilse van de Goes - Jacky van Eck - Linah Sewtahal - Melissa Jacques sobral - Nadja Gonsalves pires - Pauline Rosenveldt - Ruth Bayu - Sadeyah Rosa - Sophie van der Linden - Stephany Vis - Verena Bourquin - Viviana Lacrum



Bericht geplaatst door: Patrick