Arthur de bruin nieuwe trainer velo a1

24 december 2010

VELO heeft Arthur de Bruin aangetrokken als nieuwe A1-trainer voor komend seizoen. Hij gaat in deze functie Dennis van den Steen opvolgen.
Arthur is in het bezit van het trainersdiploma UEFA B en momenteel trainer van Alphense Boys A1, nu uitkomend in de landelijke 1e divisie.
Daarvoor is hij onder meer trainer geweest van Alphense Boys C1, Barendrecht A1 (destijds 2e divisie) en Spartaan’20 A1 (1e divisie).
Arthur is woonachtig in Den Haag en is in het dagelijks leven logistiek manager in Rotterdam.

Arthur ziet het als een grote uitdaging om, samen met de Jeugd Technische Staf, de jeugdopleiding van VELO verder uit te bouwen en zo de gestelde doelstellingen te halen.

VELO is blij met Arthur en Arthur met VELO. Wij wensen hem een succesvolle 2e helft van het seizoen toe bij Alphense Boys en we hopen op een mooi seizoen 2011/2012 in, zoals het er nu naar uitziet, de landelijke 3e divisie!

Bericht geplaatst door: Patrick

Sponsors

Hoofdsponsor VELO Voetal: Weboma Bouwmaatschappij
FEITS Systeembeheer voor het MKB, Website ontwikkeling
Volg de nieuwbouw van VELO