VELO Jeugd teams

VELO JO19-1

Klasse: 2e divisie B. Tegenstanders: Alphense Boys, Quick, De Treffers, Excelsior M., FC Dordrecht, Baronie, Spartaan '20, Forum Sport, Westlandia, Alexandria '66, MVV.

VELO JO19-2

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO19-3

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO19-4

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO19-5

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO19-6

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO17-1

Klasse: 3e divisie B. Tegenstanders: Alphense Boys, UVS, FC 's-Gravenzande, Excelsior M., ARC, Brielle, Hoofddorp sv, Kloetinge, Baronie, Forum Sport, DHC.

VELO JO17-2

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO17-3

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO17-4

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO17-5

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO17-6

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO15-1

Klasse: 3e divisie B. Tegenstanders: Quick Boys, Capelle. FC 's-Gravenzande, VVSB, TOGB, Excelsior M., Voorschoten '97, Laakkwartier, DSO, HVV, Jodan Boys.

VELO JO15-2

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO15-3

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO15-4

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO15-5

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO15-6

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO15-7

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO15-8

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO13-1

Klasse: Hoofdklasse D. Tegenstanders: RKDEO, FC 's-Gravenzande, Excelsior M., Concordia, Spartaan '20, Verburch, Den Hoorn, GSC ESDO, Westlandia, LYRA, SVV.

VELO JO13-2

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO13-3

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO13-4

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO13-5

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO13-6

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO13-7

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO13-8

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO11-1

Klasse: Hoofdklasse 1. Tegenstanders: Bekerpoule 1-05: Quick, GDA, FS 's-Gravenzande, HBS, Scheveningen, Haaglandia/Winston, Verburch. Competitie, hoofdklasse 1: DSO, FC 's-Gravenzande, Forum Sport, HVV, Katwijk, Quick Boys, RCL, Voorschoten '97 en Wilhelmus.

VELO JO11-2

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO11-3

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO11-4

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO11-5

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO11-6

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO11-7

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO11-8

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO11-9

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO11-10

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO11-11

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO11-12

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO10-1

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO10-2

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO9-1

Klasse: Groep 1-05. Tegenstanders: Bekerpoule: SC Monster, FS 's-Gravenzande, HBS, KMD, Verburch, Westlandia, LYRA.

VELO JO9-2

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO9-3

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO9-4

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO9-5

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO9-6

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO9-7

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO9-8

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO9-9

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO9-10

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO9-13

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO9-11

Klasse: . Tegenstanders:

VELO JO9-12

Klasse: . Tegenstanders:

VELO Minigroep 1

Klasse: . Tegenstanders:

VELO Minigroep 2

Klasse: . Tegenstanders:

VELO MO19-1

Klasse: . Tegenstanders:

VELO Minigroep 3

Klasse: . Tegenstanders:

VELO MO17-1

Klasse: . Tegenstanders:

VELO MO15-1

Klasse: . Tegenstanders:

VELO MO15-2

Klasse: . Tegenstanders:

VELO MO13-1

Klasse: . Tegenstanders:

VELO MO11-1

Klasse: . Tegenstanders:

VELO MO9-1

Klasse: . Tegenstanders: